Bio kokosový olej

Kokosový olej byl další produkt, který jsem v balíčku našla. Velice mě to potěšilo, protože jsem jej chtěla vyzkoušet opravdu dlouho. Sice jsem trošku remcala nad tím, že je pomerančový (čokoláda nebo káva by pro mě bylo to pravé :)), ale jakmile jsem si přičichla sklapla jsem. Chci to sníst! Hned!Ta vůůně! Boží, boží, boží! Já fakt k tomu nemám co víc říct. Kokos s pomeranči, ale taková zvláštní kombinace, fakt všichni povinně do DMka a očuchat! :D

Olej udržuji v tuhé formě (v ledničce) je to pro mě poněkud lepší na zacházení a navíc mám jistotu, že mi nevyteče a nebude vše mastné. Nad 25°C taje. Použít se dá do na vlasy, na zuby i na tělo. Fakt na všechno! Vlasy uhladí, pokožku vyživí a zuby vybělí.


Na konečky vlasů je také výborný, protože plnohodnotně nahradí dražší oleje na vlasy. Stačí jej dát trošku do dlaní, počkat až roztaje, vetřít do konečků vlasů a spláchnout. Konečky krásně uhladí, zacelí a provoní.

 Popis produktu:


Na kůži taje vcelku rychle, proto je s ním potřeba manipulovat rychle.  Je super na suchou pokožku, ale musíte počkat trochu déle než se vsákne, aby vám neumastil oblečení.

Za mě teda palec hore a už se těším až si koupím další příchutě. :)


Konzistence: tuhá do 25°C
Cena: 138 Kč → 100 ml
Web: e-shop Saloos
Hodnocení: Vy ho ještě nemáte? Alou pro něj! :)

P.S. Děkuji Saloosu za poskytnutí oleje ke zrecenzování.

1 komentář:

  1. Lovely Blog!
    Maybe you want to follow each other? Check my blog and let me know! I would love it!

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý váš komentář :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...