Dermacol lak na nehty one coat 139

Tento lak jsem dostala před zkouškovým, což bylo perfektní načasování, protože jsem potřebovala nějaký nevýrazný, přirozený, přesto krycí lak.


Dermacol laky nějak míjím, nelákají mne, mám oblíbené pouze ty neonové. Chyba. Balení klasické, přijemných 10 ml. Jediné co mě trochu zklamalo je štěteček. Je hodně úzký a ačkoliv bych měla být spíše ráda, protože mám úzké nehty, tento je opravdu hodně úzký.

Jedná se o světle meruňkovou barvu, šmrcnutou do korálova s jemným shimmerem, který ale na nehtech není skoro vůbec vidět.Lak má krásnou krémovou konzistenci, nepruhuje, nanáší se rovnoměrně. Ačkoliv dle výrobců stačí jedna vrstva, nanáším dvě. Jedna by stačila v případě, že ji nanesete opravdu silnou, já preferuji dvě slabší, přičemž ta druhá vrstva vše krásně vyhladí. Lak vydrží cca 4 dny, což je u mě dost úspěch. Poté klasicky se začínají olupovat špičky.


Barva: korálovo-meruňková
Nanášení: rovnoměrné, rychle zasychá
Výdrž: cca 4 dny
Cena: 79 Kč
Kde: DM, Rossmann, Teta drogerie
Web: Dermacol
Hodnocení: Krásná nenápadná, přitom plně krycí meruňková, vhodná na lepší příležitosti, když chcete mít nalakované nehty.

Co vy a Dermacol laky? Používáte? :)

4 komentáře:

 1. Tahle barva vypadá dobře :) Já mám tento lak taky, akorát v modré barvě a jsem s ním moc spokojená. Líbí se mi, že stačí opravdu jen jedna vrstva :)

  Květinová voda Saloos

  OdpovědětVymazat
 2. Odstin je to nadherny.
  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Mám doma úplně stejný a tu barvu naprosto miluju <3
  Simushka in Bubblegum

  OdpovědětVymazat
 4. Od Dermacolu jsem ještě žádný lák nezkoušela :), teď jsem se poprvé v životě plácla přes kapsu, co se týče laků a pořídila si lak od OPI a unešená z něj teda vůbec nejsem :( :D.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý váš komentář :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...