uma cosmetics matný lesk 01 vanilla flash

To bylo slibů jak budu psát častěji a nějak to nevyšlo. Každopádně zkoušky za mnou, spousta kosmetiky přede mnou. Vrhnem se rovnou na to. :)

joyandyou

Všechna možná patlátka na rty zbožňuji a tak když byly slevy na umu neodolala jsem tomuto matnému lesku. Matný lesk je zvláštní oxymorón, je to vlastně matný lak na rty. Barva obalu odpovídá barvě produktu, takže doma víte po jakém odstínu sáhnout.

joyandyou

Jelikož preferuji výraznější odstíny a doma jich mám milion, jednou jsem se rozhodla pro světlý růžový odstín. Tmavší pastelová růžová se studeným podtónem je opravdu krásná, ale mě opravdu nesluší. Musím mít vyloženě náladu, abych si tento odstín vzala a nosím ho vážně málokdy.

uma cosmetics matný lesk 01 vanilla flash

Lak je hustší konzistence, například Rimmel je oproti tomuto laku hodně tekutý. Má krásně sametovou strukturu, zasychá pomaleji, ale nevytváří pruhy či mapy. Bohužel hodně zalézá do vrásek, jak můžete vidět na fotce, ale z dálky to není tak markantní. Po cca půl hodině však lesk zaschne úplně a neskutečně mi vysušuje a stahuje rty, proto přes něj musím použít balzám, který výdrž rapidně zkracuje. Lak mi vydrží cca 2 hodiny, pití přežije, jídlo ne.

joyandyou

Barva: studená růžová 
Konzistence: krémová, sametová
Výdrž: cca 2 hodiny
Cena: okolo 60 Kč
Kde: Teta drogerie
Web: uma cosmetics
Hodnocení: U mě byla hlavní chyba výběr odstínu. Lesky rozhodně nejsou špatné, ale že bych nutně potřebovala i další odstíny, to ne. Existují mnohem lepší produkty tohoto typu, ale uma je asi nejlevnější alternativou. :)


Máte rády takovéto konzistence produktů na rty? :)

1 komentář:

Děkuji za každý váš komentář :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...