Tangle Teezer compact

Nejdříve omluva za mou neaktivitu. Domů jezdím málo, tudíž nestíhám psát články, protože až doposud jsem neměla počítač v Brně. Nyní ho mám! Tak doufám, že se zlepší frekvence článků. Další věc, která mě opravdu neskutečně, s prominutím, nas*ala, je to, že mi spadl celý tablet. Tablet, kde jsem měla vyfocenou veškerou kosmetiku do článků. Kosmetiku, kterou jsem po nafocení začala používat, takže přefotit se nedá. A neskutečně mě to mrzí, protože něco byly věci, o kterých bych psala neskutečně ráda a myslím, že by mohly zajímat i vás. Jsem debil, který nezálohuje. Začnu. A teď už k hřebenu. :)

joyandyou

Abych pravdu řekla, Tangle Teezeru jsem se zpočátku neskutečně bránila. Připadal mi jen jako módní hřeben, který toho určitě moc neumí, ale protože ho mají všichni, tak je děsně cool a musíte ho mít taky. Reklama no. Navíc moje kadeřnice mě s Tanglem párkrát česala a jako zázrak se nekonal.

joyandyou

Kdyby mi ho tenkrát nepůjčila moje kamarádka, tak ho nemám dodnes. Pamatuji si jak jsem byla ohromena a česala jsem se s ním snad půl hodiny.

Když jsem Tangle vybírala, bylo mi ihned jasné, že potřebuji zavírací variantu. Já totiž hřeben tahám i v kabelce a chtěla jsem předejít případnému zlomení štětin. A protože poslední dobou neskutečně ujíždím na zlaté, barva byla jasná.


Tangle Teezer má lehce rozčesat vaše vlasy, bez cuchání a tahání. Musím opravdu říct, že s ničím jiným než s Tanglem už se nečešu. Jakmile sáhnu po normálním hřebenu, brečím bolestí. Tangle mi nevytrhne jediný vlas, pouze vyčeše vypadlé vlasy, nezacuchává je, jen jemně projíždí vaše vlasy a navíc je mi strašně příjemný u hlavy.


Moje vlasy jsou po učesání lesklé, nadýchané, vlasy se mi neshlukují do nevzhledných pramenů a navíc dokáže rozčesat i mokré vlasy bezbolestně, což nesmírně oceňuji. Dalším plusem je to, že plastové štětiny se dají umýt a vyčistit lépe nežli normální.

Jako mínus vidím to, že krajní štětiny se začaly ohýbat, jelikož na ně tlačí okraj toho pouzdra a velikost kartáče, který, ačkoliv je kompaktní, mi stále připadá docela veliký. Ale tohle všechno mu dokážu odpustit, protože ten efekt a funkce, kterou plní je boží.

joyandyou

Cena: cca 300 Kč
Kde: parfums.cz
Hodnocení: Po mém koupení Tangle Teezeru ho již mají všechny mé spolubydlící. Vážně je skvělý a nemůžeme si ho vynachválit. :)

Máte Tangle Teezer? Jste s ním spokojené? :)

3 komentáře:

 1. Taky mám jeden a jsem s ním naprosto spokojená :)

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. pořád nad ním přemýšlím a pořád ne a ne si ho koupit :D...
  Zvu vás všechny na giveaway, ve které můžete vyhrát úžasné sérum na řasy určené pro zhuštění, prodloužení a větší objem řas :-).

  OdpovědětVymazat
 3. Tangle Teezer jsem dostala tyhle Vánoce od přítele a hrozně jsem si ho oblíbila a hlavně jsem se díky němu konečně začala česat! :D :) Skvělý článek :)
  Diary of a Girly Things

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý váš komentář :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...