Bioderma pore refiner - krém roku

Dneska si povíme o jednom krému, který jsem vyhrála u Lucky. A také o jedné velké lásce. ;)


Začněme klasicky u balení. Lékarenský plast mě nijak nebere, ale zas je fajn, že narozdíl od luxusních skleněných výrobků budu moct tento krém rozstřihnout a úplně ho spotřebovat. Takže ve výsledku je plast moc fajn. :)

Co říká výrobce:
Bioderma Sébium Pore Refiner popis:
Tento koncentrát zlepšuje vzhled pokožky, její struktura se stává jemnější, hladší, jasnější, póry se stáhnou a jsou méně viditelné. Jemne parfémovano. Hypoalergénní, nekomedogénní.
  • Aktivní sérum na okamžité stažení kožních pórů mastné nebo smíšené pokožky.
  • Zlepšuje vzhled pokožky a její čistotu.
  • Zároveň ovlivňuje tvorbu kožního mazu a tím zabraňuje ucpávání pórů.
  • Čistí pokožku a antioxidanty zachovávají její přirozený lesk.
Exkluzivní patentovaný komplex Fluidactiv udržuje kvalitu kožního mazu a zabraňuje tak opětovnému ucpávání pórů.Anti-oxidanty udržují lesk pleti. Jemná tekutá textura séra Bioderma Sébium Pore Refiner se ihned po nanesení vstřebává a zanechává příjemný hladký povrch.
Bioderma Sébium Pore Refiner použití:
Aplikujte Sébium Pore Refiner jednou nebo dvakrát denně na očištěnou a osušenou pokožku. Bioderma Sébium Pore Refiner je vhodný i jako základ pod make-up.Krém je tužší, ale moc příjemný až sametový. Bohužel mám pocit, že je ho potřeba trochu více nežli těch tekutých krémů, takže rychleji ubývá. Na pleti mi chvíli sedí, ale poté se vsákne a udělá neuvěřitelný efekt. Po tomto krému mám nádherně sametovou pleť, dokonale stažené póry a pleť je krásně vyživená. Při dlouhodobějším používání mi dokonce pomáhá proti akné, i když ne dlouhodobě. Strašně jsem si tento krém oblíbila ráno pod makeup, protože mi krásně pleť připraví a během dne se mi méně mastí. Parfemace je velmi jemná, takže mě nijak neobtěžuje.


Konzistence: tužší, sametová
Účinek: matná pleť, stažené póry
Cena: 429 Kč → 30 ml
Kde: bioderma, lékárny
Hodnocení: Krém se rozhodně stal mojí stálicí a nedokážu si bez něj představit svojí ranní rutinu. Až mi dojde, rozhodně si koupím další a vám to také doporučuju. Teda pokud máte mastnou pleť jako já, suchou pokožku by mohl hodně vysušovat. :)


Jaký je váš oblíbený krém? :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za každý váš komentář :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...