Co mě zaujalo v drogérii? 2

Nějak mě poslední dobou baví obcházet drogérie a zkoumat novinky. A nějak poslední dobou nemám potřebu kupovat kosmetiku, což je dost divné. Dekorativku vůbec, pečující kosmetiku jen tu, co potřebuju. Teda jako, pro upřesnění, chci samozřejmě všechno, ale nepotřebuji nic. Asi jsem rozumnější (což mě docela děsí). Tentokrát jsem navštívila DM drogerii ve Velkém Špalíčku v Brně.Po e.o.s. balzámech k nám dorazily i jejich krémy na ruce a to ve dvou variantách: okurka a třešňový květ. Tak je to růžový a má to zajímavý obal, ale já mám doma ještě loňskou vánoční limitku essence a cena se mi zdá také poněkud přemrštěná. Chápu, že se platí za značku, ale balzám jako takový mě zklamal. I když...nevíte někdo jestli se dá tento obal znovu doplnit? To už bych pak byla ochotná ty peníze dát. Cena 139 Kč.


Je mi naprosto jasné, že už to všichni víte, protože jsou toho plné blogy a instagram, ale Balea přišla se svou micelární vodou (podle nich micerální) a novým sérem na řasy. Opět pro mě věci, které nepotřebuji, micku mám od Garnier a na řasy používám ricinový olej. Ale až mi dojde, možná tomu séru dám šanci, ačkoliv se množství séra a riciňáku nedá srovnávat. Micelárka 400 ml za 99 Kč, dost férová cena. Sérum 4,5 ml za 129 Kč.


Freeman změnil obaly a má i nové masky na obličej. Například melounovou (potřebuju!), diamantovou, pěnivou a gelovou masku. Víte, že já těm maskám moc nedám, ale jak je to melounový, tak to chci. :D 175 ml za 119 Kč.


Dermacol pálí jednu novinku za druhou. Nový makeup Wake&Makeup prý odstraňuje známky únavy, probudí pleť a dodá jí svěžest a hebkost. Dle popisu je tedy pro sušší/starší pleť. Důvod proč mě zaujal, je lehká podobnost obalu s Benefitími obaly. Běžná cena je 329 Kč za 30 ml.


Baby lips mají vánoční příchutě a to: sugar cookie, hot cocoa a sweet apple. Opět, balzámů mám v zásobě asi 20, ale věřím, že mohou být super a že si najdou mnoho příznivců. Cena 59 Kč.


Konečně! Konečně se suché šampony Batiste dostaly do drogérií. Dříve jsem je kupovala v drogérii Jasmín, která ale není všude a nyní je můžete sehnat i v DMku. Potěšil mě velký výběr vůní, plus to, že mají i ty barvené šampony. Moje srdcovka je třešňový šampon, ale vidím to i na ten oriental, floral essence, heavenly volume a samozřejmě na ten blonďatý. Cena 119 Kč za voňavé, 139 za barvené.

Pokud jste něco vyzkoušely, určitě mi řekněte své dojmy dolů do komentářů. :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za každý váš komentář :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...